فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

حاج محمدرضا رمضانی پدر شهیدان معزز عبدالرضا و ابراهیم رمضانی در سن هشتاد و یک سالگی دار فانی را وداع گفتند و به فرزندان شهیدش پیوست، یادشان گرامی و روحشان مرهون درگاه احدیت.

شهید ابراهیم رمضانی متولد 2/5/49 ، در سال 25/3/67 در منطقه عملیاتی جنوب جزیره مجنون در جبهه های حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت رسید و همچنین شهید عبدالرضا رمضانی نیز متولد 3/4/45 دارای شغل پاسداری و در سال 24/11/64 در خاک عراق در عملیات والفجر 8 در جبهه های حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت رسید.

قسمتی از وصیت نامه شهید : امیدوارم راهی را که برگزیده ام مورد قبول خداوند و امام بزرگوار باشد و از خانواده می خواهم صبر و استقامت را پیشه خود سازند.

همچنین مراسم هفتمین روز درگذشت این پدر بزرگوار، روز پنج شنبه 94/05/15 از ساعت 6 بعدازظهر در گلستان پرنور شهدای شهر چمگردان برگزار می گردد.